+421 908 988 136

info@profikozmetika.sk

Silikónový odstraňovač chlpov

  • Výrobca:: SHOW TECH
  • Kód produktu: 51STE027
  • Dostupnosť: Skladom
  • 4,90€

  • Bez DPH: 4,08€

Dostupné možnosti

Objímať našich chlpatých štvornohých kamarátov a mať ich okolo seba určite patrí na náš zoznam obľúbených vecí. Jedna vec, ktorý však nie je obľúbená, sú všade chlpy psov alebo mačiek. Niekedy sa trochu ponáhľate a chcete si rýchlo odčistiť chĺpy.


Povedz áno chlpatým objatiam, ale nie chlpatému oblečeniu

Silicone Hair Remover Show Tech vám pomôže zbaviť sa chĺpov bez námahy a okamžite. Dá sa použiť nielen na oblečenie, ale aj na autosedačky, čalúnený nábytok, koberce, koberčeky a pelechy pre domáce zvieratá. Ak sa vám nechce alebo nemáte čas vytiahnuť vysávač, toto je vaše rýchle riešenie na čistenie. Môžete ľahko a rýchlo odstrániť chlpy a prach z predmetov. Jeho ergonomický a inteligentný dizajn vám pohodlne padne do ruky a tiež vám umožní nosiť ho v kabelke, keď ste na cestách.


Návod na použitie a starostlivosť
Jednoducho prejdite povrch, ktorý je potrebné ošetriť. Vďaka silikónovým cvokom sa chĺpky rýchlo prilepia na silikón. Aby ste pracovali efektívne, opláchnite vodou a pokračujte s novým uchopením. Po použití odstráňte chĺpky rukou alebo poklepaním na tvrdý povrch (napríklad podlahu alebo stôl). V prípade potreby môžete vyčistiť aj vodou.

 

Všetko je v detailoch

Dĺžka: 12,2 cm
Šírka a výška: 4,3 cm
Dostupné farby: ružová a fialová

 watch: https://www.youtube.com/watch?v=d-21jKDSUCo&t=43s

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie