+421 908 988 136

info@profikozmetika.sk

Show Tech+ Moisturizing olej 300 ml

  • Výrobca:: SHOW TECH
  • Kód produktu: 43STP006
  • Dostupnosť: Skladom
  • 12,90€

  • Bez DPH: 10,75€

Vyživuje & chráni

Umývate pravidelne srsť svojho psa šampónom a kondicionérom? česť vám! Jedna vec, na ktorú však veľa ľudí pri starostlivosti o srsť často zabúda, je olejovanie a udržiavanie zdravej a vyživenej srsti.

Obnova a kondicionér

Každá dlhosrstá srsť potrebuje olej na obnovu srsti a jej udržiavanie v kondícii. Tento jedinečný olej s príjemnou parfumáciou je ideálny na výživu, obnovu a udržiavanie srsti vášho psa v skvelej kondícii. Olej zvyšuje elasticitu srsti, čo znamená, že nebude tak náchylná na lámanie. Na údržbu vrchnej srsti a na zabalíčkovanie jemnej srsti je tiež ideálnou voľbou.

Vďaka zloženiu na báze bisabololu, látky prirodzene prítomnej v extrakte z harmančeka, pôsobí proti podráždeniu a upokojuje pokožku a srsť. Aj keď ide o olej, nie je prehnane mastný. To zaisťuje, že srsť nebude ťažká alebo zamotaná a prečesanie srsti pôjde hladko. Vďaka zložke citronellol sa tiež neupchávajú póry a nedochádza k podráždeniu pokožky.

Jemný hydratačný olej Show Tech+ zaisťuje, že srsť vášho chlpatého priateľa zostane dlhodobo vo forme. Rýchlo sa vstrebáva do srsti a robí zázraky. Nielenže srsť hydratuje, vyživuje a posilňuje, ale podporuje aj pružnosť a jemný, luxusný lesk. Tento hydratačný ošetrujúci prípravok s minerálnym olejom je bezpečný na použitie na všetky farby, dôrazne sa odporúča pre suchú a lámavú srsť a je výborný na rozštiepené končeky.

A tým sa zoznam skvelých vlastností produktu nekončí! Zabraňuje rozlietaniu chlpov a krepovateniu, čo vám umožní vytvoriť dokonalý vzhľad. V lete je srsť suchšia kvôli slnku a v zime kvôli ústrednému kúreniu. Tento úžasný olej chráni srsť pred akýmkoľvek teplom, či už pred stylingovými nástrojmi, slnkom alebo kúrením, ale aj pred vlhkosťou a dažďom alebo počas hry s inými psami.

Máte psa s dlhou alebo suchou srsťou? Potom tento všestranný olej nesmie chýbať na vašej poličke s prípravkami na starostlivosť o srsť!

Všetko je v detailoch

Pomáha udržiavať a skrotiť ťažkú, kučeravú srsť

Udržuje srsť zdravú a hydratovanú

Pomáha zlepšovať rast srsti

Posilňuje korienky srsti

Zabraňuje krepovateniu a poletovaniu

Chráni pred poškodením teplom

 

Použite pokyny

Hneď po kúpaní zmiešaný s kondicionérom:

Najprv umyte svojho dlhosrstého psa kvalitným šampónom a následne pri použití kondicionéru môžete pridať trochu oleja. Jednoducho pridajte niekoľko kvapiek do kondicionéru v závislosti od množstva srsti a veľkosti psa. Pred nanesením na srsť dbajte na to, aby ste zmes dobre pretrepali, kým nezíska jednotnú emulziu.

Večer pred kúpaním: Naneste na srsť kefou alebo sprejom a nechajte pôsobiť cez noc, aby srsť vyživil.

Po kúpaní alebo medzi kúpaniami:

(Zmiešajte s vodou,) dobre pretrepte a nastriekajte na srsť.

Pred česaním: Naneste niekoľko kvapiek do dlane. Olej opatrne votrite do srsti, najmä na končeky, ale aj po celej dĺžke srsti. Potom ho jemne vyčešte alebo vlasy zabaľte.

Pred zábalom: Keď je dôležitá každá chlp a chcete chrániť srsť pred vysušením a poškodením spôsobeným vlečúcou sa srsťou po podlahe. Naneste malé množstvo oleja na prsty a jemne vmasírujte do prameňov, ktoré je potrebné zabaliť, alebo naneste olej na kefu s mäkkými štetinami a pred zabalením ho votrite do srsti.

Keď pridávate vodu, nezabudnite pred použitím dobre pretrepať.

UPOZORNENIA: Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí alebo domácich zvierat. Zabráňte kontaktu s očami. Ak sa tak stane, oplachujte vodou po dobu 15 minút. Zabráňte prestriekaniu na hladké podlahy, pretože môže dôjsť k šmykľavému povrchu. Ak sa tak stane, umyte podlahu saponátom.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie