+421 908 988 136

info@profikozmetika.sk

Show Tech+ Texture-IT Powder 20 g

  • Výrobca:: SHOW TECH
  • Kód produktu: 45STP022
  • Dostupnosť: Skladom
  • 12,90€

  • Bez DPH: 10,75€

Objemový a trimovací prášok

Chcete vytvoriť väčšiu textúru a objem alebo chcete mať pri ručnom trimovaní srsti svojho psa s drôtenou srsťou? Vyvinuli sme pre vás fantastický, jednoducho revolučný produkt: transparentný prášok Show Tech+ Texture-IT Powder!

Čas na textúru!

Úprava vášho chlpatého štvornohého kamaráta je vďaka tomuto inovatívnemu púdru oveľa rýchlejšia a jednoduchšia. Keďže má veľmi jemné zloženie, ultraľahkú a transparentnú receptúru, práca s púdrom Texture-IT je mimoriadne príjemná. O tom, že tento na trhu jedinečný produkt je multifunkčný, niet pochýb.

Na jednej strane tento prachový púder vytvára extra objem, ktorý je ideálny na dodanie  textúry srsti. Prášok je možné pridať neviditeľne do srsti, aby sa dosiahol plnší efekt. Vytvára zdvih od korienkov vlasov ku končekom, umožňuje vám kontrolovať srsť a dodáva úžasný prirodzený objem s transparentnou pevnosťou, takže si môžete bez námahy vytvoriť akýkoľvek štýl, ktorý chcete.

Tento púder je ideálny na úpravu srsti, dlhších častí srsti, ako sú fúzy a srsť na nohách, na vytvorenie extra objemu v hornom uzle pudla alebo na úpravu a vytvorenie štruktúry u okrúhlych plemien, ako sú napr. bišónik. Úžasná vec na tomto púdre pre objem a styling je, že je tiež vynikajúcou náhradou laku na vlasy a že ho v srsti psa jednoducho nevidno. Keďže lak na srsť pre psov je teraz na výstavách psov zakázaný, je to perfektná alternatíva pre skvelý účes!

Show Tech+ Texture-IT Powder je ideálny aj na použitie v salónoch pri strihaní a úprave srsti starších psov. Títo psi majú často menej chlpov, ktoré sa už nedajú ľahko postaviť. S použitím tohto úžasného púdru bude strihanie nožnicami a styling oveľa jednoduchšie, pretože vlasy budú opäť rovné.

Na druhej strane poskytuje extrémnu priľnavosť k srsti, čo vám nesmierne pomôže pri ručnom trimovaní drôtených psov alebo iných plemien, ktoré je potrebné ručne trimovať. Umožňuje vám pracovať s väčšími detailmi, dokonca aj na srsti, ktoré sa ťažšie upravujú, alebo na špecifických častiach tela, kde sa vyžaduje väčšia presnosť. Texture-IT vám dáva možnosť a flexibilitu na vytvorenie skutočného ,,remeselného,, spracovania!

 
Všetko je v detailoch

Púder na objem, textúru a styling
Multifunkčný, revolučný ošetrujúci prášok
Odolné držanie
Trimovací prášok
Ideálne na poskytnutie extra priľnavosti pri ručnom trimovaní srsti alebo na pridanie objemu drôteným plemenám alebo iným (výstavným) psom, ktorých srsť je potrebné vytrimovať ručne
Transparentné a ultraľahké zloženie
Obsah: 20 g
 

Použitie, pokyny

Ako ručný trimovací prášok:
Tento púder môžete na srsť poprášiť pre presnejšie ručné trimovanie. Ľahko sa nanáša na srsť vďaka sitku v hornej časti nádoby, alebo ešte lepšie pomocou práškovej prachovky Show Tech+ Powder Duster, a to aj na ťažšie dostupné časti tela. Skvelé na tomto dávkovači prášku je, že nehrozí upchatie prášku v tryske.
Ako púder na objem, textúru a styling:
Chcete tento púder použiť na vytvorenie (extra) objemu? Potom dôrazne odporúčame, aby ste tak urobili s Powder Duster. Tento sprej je špeciálne navrhnutý na aplikáciu prášku hlboko do srsti vášho psa. Nehrozí upchatie fliaš! Púder nanášajte od korienkov vlasov ku končekom. Oprava je samozrejme možná kedykoľvek.
Kitty's tip: Tento produkt uchovávajte na suchom mieste. Vplyvom vlhkosti sa môžu v tomto jemnom ošetrujúcom prášku vytvárať zhluky. Žiaden strach! Po dôkladnom pretrepaní obalu je prášok opäť rýchlo pripravený na použitie. Po použití nádobu riadne uzavrite.
Zabráňte kontaktu s očami. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie