+421 908 988 136

info@profikozmetika.sk

Show Tech+ Stain Away 60 g

  • Výrobca:: SHOW TECH
  • Kód produktu: 45STP021
  • Dostupnosť: Skladom
  • 12,90€

  • Bez DPH: 10,75€

Chcete sa zbaviť červenkastých škvŕn okolo očí vášho domáceho maznáčika? Už nemusíte hľadať, pretože máme pre vás dokonalé riešenie! The Show Tech+ Stain Away je prášok na báze ílu, ktorý vám pomôže odstrániť nevzhľadné slzné škvrny okolo očí, fúzov a labiek u psov aj mačiek. Jeho zložky sú prírodné a nedráždivé, vďaka čomu je tento prášok jemný a zároveň účinný.

Aplikujte v dostatočnom množstve denne na odfarbené miesta, pričom dávajte pozor, aby sa púder nedostal do očí. Môžete použiť kefku na púder Show Tech+ Magic Powder Brush. Namočte štetec do prášku. Produkt nechajte v srsti, na druhý deň vyčešte a znova naneste.

Uistite sa, že oči sú suché a že v očiach nie sú žiadne chrasty. Ak je to tak, najprv ich vyčistite pomocou prípravkov Show Tech No More Tear Stains a Show Tech Face and Ear Comb.

Pri pravidelnom používaní tohto prášku budú existujúce škvrny postupne belšie a novým sa vyhnete. Budete prekvapení výsledkami!

Ak sa problémy s očami zdajú vážne, môže to byť základná zdravotná príčina. V takom prípade vám odporúčame poradiť sa s veterinárnym lekárom.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie