+421 908 988 136

info@profikozmetika.sk

Suchý šampón Show Tech - Quick clean 200ml

  • Výrobca:: SHOW TECH
  • Kód produktu: 41STP019
  • Dostupnosť: Skladom
  • 12,90€

  • Bez DPH: 10,75€

Suchý šampón

Hral sa váš pes vonku, alebo ste sa práve vrátili z prechádzky lesom? Možno dorazíte na výstavu psov po dlhej ceste a váš pes sa cestou do ringu zašpiní! Niekedy nie je možný plný kúpeľ, teraz je s Show Tech+ Quick Clean ľahké vyčistiť srsť vášho domáceho miláčika na cestách!


Svieža a čista srsť za chvíľu!

Všetci chceme poskytnúť najlepšiu starostlivosť svojim najdrahším štvornohým priateľom, ale niekedy je náš každodenný život príliš zaneprázdnený, aby sa mohli poriadne kúpať. Ak nemáte veľa času kúpať svojho domáceho miláčika, ale chcete, aby vyzeral a voňal čisto, na pomoc prichádza Show Tech+ Quick Clean!

Alebo možno máte mačku alebo psa, ktorí sa boja alebo nemajú radi vodu? Potom vám určite príde vhod aj tento šampón. Je to najlepšie riešenie na rýchle vyčistenie srsti vášho domáceho miláčika bez vody.

Aj pre výstavy je to perfektný šampón. Môžete ho použiť na výstavách alebo súťažiach na rýchle osvieženie srsti vášho psa alebo mačky. Ideálne vtedy, ak práve mali malú nehodu tesne pred odchodom do ringu alebo keď chcete po dlhom cestovaní osviežiť svojho štvornohého priateľa.

Tento transparentný suchý šampón je vybavený aerosólovým sprejom, ktorý sa ľahko a rýchlo používa a vyčistí. Je to texturizačný čistiaci prostriedok, ktorý dodáva srsti nadvihnutie a malú textúru.
Tento úžasný šampón navyše rýchlo absorbuje a odstraňuje nečistoty, prebytočný olej a mastnotu, čím vytvára čistý a svieži pocit bez potreby vody! Jeho receptúra ​​je obohatená o ázijský ryžový škrob, známy svojou vysokou absorpčnou schopnosťou a čistiacimi a výživnými vlastnosťami, a cetrimonium chlorid, ktorý bojuje proti statike.

Je úplne najlepší pre srsť, ktorá sa nedá kúpať, a je perfektné pre každú srsť, dokonca aj pre drôtenú. Tieto typy srsti sa často neumývajú zo strachu, že by boli príliš mäkké. Použitím suchého šampónu Show Tech+ dodáte teriérom textúru dokonca aj jemnej srsti.

Zanecháva príjemnú vôňu, ktorá je sladká, ovocná a osviežujúca. Ideálne aj na leto vďaka UV filtru. Pretože tento šampón nevyžaduje použitie vody, je tiež ideálny na použitie na cestách.

 

Všetko je v detailoch

Suchý šampón, nevyžaduje vodu
Aerosól
Priehľadný vzorec, nezanecháva žiadne zvyšky
Okamžite absorbuje nečistoty, prebytočný olej a mastnotu
Rozčesáva, robí srsť hladšou a silnejšou a zvyšuje lesk
Antistatický
Sladká, ovocná a svieža vôňa
UV filter
Ideálne na cesty

Použitie

Tento šampón používajte iba na suché vlasy. Najprv ho dobre pretrepte. Potom sprej držte vertikálne vo vzdialenosti približne 20 až 30 cm (v závislosti od dĺžky srsti) a nastriekajte na srsť. Končekmi prstov jemne vmasírujte šampón do srsti až po korienky. Potom srsť dobre rozčešte, aby sa produkt distribuoval všade. Nakoniec upravte srsť vášho domáceho miláčika podľa potreby.

Aby ste dosiahli najlepšie výsledky, musíte byť schopní striekať blízko pokožky. Česanie po prameňoch vám určite pomôže naniesť šampón Quick Clean lepšie a jednoduchšie v blízkosti pokožky. Tip: Nechajte svojho psa ľahnúť si na bok, aby sa ľahšie čistil. Začnite od spodnej časti a srsť vyčešte smerom hore. Najlepším spôsobom, ako to urobiť, je začať na labkách. Oddeľte malú časť (asi prsta) srsti a potrite ho nadol. Ak vidíte, ako pokožka žiari, viete, že to robíte správne. Ak nie, vezmite si menšiu časť srsti, aby ste ju vyčistili. Predtým, ako začnete s čistením ďalšej úzkej časti nadol, nastriekajte do srsti prípravok Quick Clean. Uistite sa, že pracujete v rovnej, zvislej línii na nohách a tele, oddeľujete malé časti srsti a pri postupe nahor ich češte dopredu. Opakujte, kým nie je všetko hotový.

Srsť dôkladne vyčešte. Quick Clean absorbuje nečistoty a olej z srsti.

 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie