+421 908 988 136

info@profikozmetika.sk

Show Tech evolution lak na srsť 500ml

  • Výrobca:: SHOW TECH
  • Kód produktu: 43STP005
  • Dostupnosť: Skladom
  • 15,90€

  • Bez DPH: 13,25€

Show Tech stylingový sprej

Hľadáte dokonalý stylingový sprej na srsť, aby ste získali späť kontrolu nad srsťou vášho domáceho miláčika a vytvorili nielen textúru, ale aj objem a tvar, alebo chcete vytvárať úžasné účesy? Zoznámte sa s úžasným sprejom na vlasy Show Tech+ Evolution!

Srsť ako helma je určite vecou minulosti vďaka tomuto úplne novému zloženiu, ktoré zaisťuje držanie a zároveň zaisťuje prirodzený vzhľad srsti.

Znovu vynájdený, revolučný sprej.

Tento revolučný sprej na vlasy nemôže chýbať v stylingovej rutine vašej mačky alebo psa. Zabezpečuje okamžitú textúru a hustejšiu srsť, ktorá má objem, silne nadvihne, no stále sa ľahko čistí. Vďaka unikátnej tryske s jej rovnomerným rozložením môžete vytvoriť silnú úroveň držania a kontroly bez akýchkoľvek zvyškov. Zaručuje dokonalú fixáciu chlpov a umožňuje ich dokonalé vytvarovanie. Špeciálne formulovaný tak, aby udržal srsť na mieste s toľkou priľnavosťou, koľko potrebujete, pričom srsť je stále príjemná na dotyk s prirodzeným pocitom a vzhľadom.

Funguje na každej štruktúre srsti, či už je jemná alebo hustá, rovná alebo kučeravá. Okrem toho je tento ľahký sprej účinný, ľahko sa používa a nikdy nesklame! Nezanecháva biele vločky na (tmavej) srsti, nelepí, okamžite schne a veľmi ľahko sa vyčesáva.

Bojujte s vlhkosťou a vytvorte si dokonalú, prirodzene vyzerajúcu srsť s týmto úžasným sprejom na srsť!

Všetko je v detailoch

Aerosólový lak na vlasy s mikro jemnou hmlou

Perfektný na fixáciu a pružnosť srsti, na vytvorenie postavy, objemu a tvarovanie srsti napríklad teriéra alebo pudlíka

Okamžité sušenie: srsť sa nenamočí, a preto sa nezlepí

Dlhotrvajúce držanie

Vhodný pre mačky a psy so všetkými typmi srsti (jemná aj hustá srsť)

Ľahko sa vyčesáva

Poskytuje vám maximálnu kontrolu nad srsťou

Ideálne na fixáciu po strihaní

Ideálna pomôcka na strihanie pre starších psov s jemnou srsťou. Umožňuje nastaviť chlpy tak, aby ste ich mohli ľahko ostrihať.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie