+421 908 988 136

info@profikozmetika.sk

Show Tech + Strengthening colertral 300ml

  • Výrobca:: SHOW TECH
  • Kód produktu: 43STP007
  • Dostupnosť: Skladom
  • 12,90€

  • Bez DPH: 10,75€

Colestral & chalk helper

Je srsť vášho psa suchá alebo poškodená alebo jej chcete prinavrátiť lesk a dlhotrvajúcu vitalitu? Pripravujete svojho psa na výstavu a hľadáte účinný produkt, ktorý zaistí, že krieda, ktorú aplikujete, zostane v srsti?
 

Čas na opravu, zbohom krehká srsť

Show Tech+ Strengthening Colestral prichádza na záchranu! Je to v prvom rade ošetrenie, ktoré vám umožní opraviť a obnoviť vlhkosť poškodených a dehydrovaných vlasov. Ak je brada alebo iná dlhosrstá časť vášho psa krehká a such, potom vám tento produkt pomôže udržať prirodzenú vlhkosť.
 
Ďalšou výhodou je, že posilňuje kožu, vďaka čomu srsť vášho psa vyzerá zdravšie a lepšie ako kedykoľvek predtým! Nielenže má skvelý vplyv na kvalitu srsti vášho štvornohého priateľa, ale je tiež dokonalým základom na nanášanie kriedy a iných púdrov na srsť. Použitím tohto krému Colestral sa prilepí na srsť, čo zase zabezpečí priľnutie (kriedového) prášku na krém.

 

Súvisiace produkty

Show Tech English Grooming Chalk 400 g
Show Tech Pure Goat Hair Powder Brush
Show Tech+ Handmade Pigment Stick
Zobraziť Tech+ Colour-IT Powder
 

Všetko je v detailoch

Pomáha upraviť a obnoviť vlhkosť poškodenej a dehydrovanej srsti
Posilňuje pokožku
Ideálne na nanášanie kriedy a iných práškov na srsť
Formulovaný s výživnými a revitalizačnými olejmi (arganový, kokosový, jojobový a levanduľový olej), vitamínom A, ktorý pomáha pri obnove pokožky, a biotínom (vitamín B7), známym ako vitamín, ktorý podporuje zdravie vlasov a nechtov.
Jemná kvetinová vôňa levandule má upokojujúci a relaxačný účinok a vytvára pocit čistého wellness
 

Použitie

Kedy použiť
 
Môžete použiť Show Tech+ Strengthening Colestral:

tak často, ako to srsť potrebuje. Tento kondicionér je plný tukov a lipidov, ktoré pomáhajú obnoviť a rehydratovať srsť vášho psa.
denne na ochranu fúzov, brady a iných častí s dlhou srsťou. Ak používate tento krém denne, nezabudnite si tieto časti každý druhý deň umyť a potom začnite odznova.
večer pred umývaním vášho psa, aby ste dodali srsti dodatočnú vlhkosť.
tesne pred použitím kriedy, aby sa prilepila na srsť.
tesne po umytí ako kondicionér alebo ako údržba medzi výstavami psov.
 
Ako použiť
 
Naneste malé množstvo prípravku Show Tech+ Strengthening Colestral na suchú alebo mokrú srsť. Odporúčané množstvo je porovnateľné s lieskovým orechom. Ak má váš pes jemnú srsť, začnite len s polovicou lieskového orecha. Krém rozotrite medzi oboma rukami a produkt jemne vmasírujte do srsti.
 
Tento krém môžete použiť aj ako kondicionér po kúpeli vášho psa. Produkt zrieďte (pomer 1:5), premiešajte a naneste na srsť.
 
Ďalším spôsobom, ako ho aplikovať, je zriedenie 10 dielov vody a jedného dielu Colestral krému v spreji a potom nastriekaním na vášho psa. Ak to urobíte týmto spôsobom, dôrazne sa odporúča používať destilovanú vodu, pretože voda z vodovodu obsahuje baktérie.

Hoci použitie Colestral je veľmi dobré pre srsť, vlhkosť môže tiež priťahovať nečistoty. Odporúčame okúpať srsť psa aspoň raz týždenne.

Ak ste Colestral použili s kriedou alebo prípravkami na zvýšenie objemu, srsť do 24 hodín umyte a navlhčite, aby zostala zdravá a chránená.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie