+421 908 988 136

info@profikozmetika.sk

Show Tech krém na labky 60 ml

  • Výrobca:: SHOW TECH
  • Kód produktu: 58STE009
  • Dostupnosť: Skladom
  • 7,90€

  • Bez DPH: 6,58€

Aby sme psom poskytli tú najlepšiu starostlivosť, je dôležité udržiavať a chrániť aj ich labky.
 

Pawfect ochrana

Ako je to v prípade ľudí a ich rúk a nôh, na správnu starostlivosť o psie labky sa často zabúda. Je však dôležité sa o ne starať a chrániť ich.

Zima prichádza so snehom a ľadom, ktoré môžu byť veľmi chladné, ale aj ostré a bolestivé pre citlivé labky a vankúšiky vášho psa. Cestná soľ môže spôsobiť podráždenie a poškodiť aj vankúšiky vášho psa. Počas leta môžu byť ulice pre vášho domáceho maznáčika horúce a v niektorých prípadoch sú aj asfaltové ulice veľmi drsné. Topánky máme ako ochranu, ale čo naši milovaní psíkovia?

Show Tech Paw Care je ochranný a obnovujúci krém, ktorý udržuje labky, prsty a vankúšiky vášho domáceho maznáčika hydratované a zdravé po celý rok. Tento úžasný upokojujúci krém na vankúšiky poskytuje všetky základné živiny potrebné na to, aby vankúšiky udržali zdravé, silné a hydratované.

Pomáha predchádzať prasklinám a suchu a je ideálny, keď chcete vziať svojho psa na prechádzku po nerovnom, špinavom a mokrom teréne, ako je les alebo pole a po horúcich alebo ľadovo studených uliciach. Váš pes bude môcť bezpečne chodiť, behať, loviť a hrať sa za akýchkoľvek poveternostných podmienok! Ideálne aj pre psov, ktorí majú vo zvyku neustále si olizovať labky.

Má váš štvornohý priateľ suché a drsné labky? Už nie! Táto upokojujúca, hydratačná a ochranná starostlivosť o labky dodá vášmu psovi zdravé labky a vankúšiky.
 

Všetko je v detailoch

Pomáha udržiavať vankúšiky zvlhčené, hladké a chránené
Uvoľňuje a opravuje suché, popraskané vankúšiky
Obsahuje vysoko účinné a hydratačné zložky ako prírodný včelí vosk a tymiánový olej, známy svojou príjemnou, jemne aromatickou vôňou
 

Použitie, pokyny
 
Pred a po prechádzke alebo aktivite naneste tenkú, rovnomernú vrstvu prípravku Paw Care pomocou bambusovej tyčinky alebo prstom. Nechajte prípravok úplne vstrebať do psích vankúšikov, aby prípravok správne robil svoje kúzla, ale aj aby si ho pes nezlízol. Pred začatím prechádzky môžete použiť Starostlivosť o labky.
 
Na použitie len na labky, nie na nos alebo inú časť tela.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie