+421 908 988 136

info@profikozmetika.sk

Bezoplachový Quick Fix sprej koncentrát 250ml

  • Výrobca:: SHOW TECH
  • Kód produktu: 43STP002
  • Dostupnosť: Skladom
  • 31,90€

  • Bez DPH: 26,58€

Bezoplachový kondicionér v spreji

Hľadáte multifunkčný sprej? Pozdravte sprej Show Tech+ Quick Fix! Skončí to s mnohými vašimi problémami pri starostlivosti o psa.
 

Rýchlo opravené

Tento úžasný, jedinečný výrobok poskytuje riešenie pre najčastejšie problémy so srsťou. Tu je dôvod, prečo a kedy je tento sprej nevyhnutnosťou:

Okamžité rozčesávanie a odmasťovanie: Sprej Quick Fix obsahuje kondicionér a hydratačné ošetrenie, ktoré upraví a hydratuje každý prameň srsti a uzavrie kutikulu. Na každý vlas bude nanesená ochranná vrstva, výsledkom čoho bude úžasne hladká srsť. Spleť a plste budú mať menšiu pravdepodobnosť, že sa vytvoria a tiež sa budú oveľa jednoduchšie čistiť. Menej náročné je aj vyčesávanie.
Pri česaní a úprave kondicionér s rozprašovacím a bezoplachovým účinkom: Špeciálna receptúra ​​vytvára okolo každého vlasového pramena štít, ktorý chráni srsť. Jednoducho nastriekajte sprej Quick Fix na vlhkú alebo suchú srsť. Budete mať oveľa lepšie zvládnuteľnú úpravu srsti, ktorá sa dá jednoduchšie upravovať a pri česaní alebo fénovaní budete pociťovať menší odpor. Srsť vášho chlpatého priateľa tiež schne oveľa rýchlejšie, pretože srsť je hladšia.
Pri strihaní: Používajte striedmo, je tiež perfektným sprejom pre strihačov, ktorý poskytuje vynikajúcu definíciu pri úprave srsti nožnicami. Z dobrej vzdialenosti nastriekajte trochu Quick Fixu a prečešte. V prípade potreby zopakujte. Všimnete si, že vlasové body budú oveľa jednoduchšie strihateľné.
Tip: Pomocou fľaše s mikro zahmlievaním vytvoríte ešte jemnejšiu hmlu.
Na boj proti statike v srsti: Tento sprej funguje aj ako antistatický výrobok. V dôsledku nedostatku vlhkosti vo vzduchu môže dochádzať k vytváraniu statickej elektriny. Použite Quick Fix, aby ste zabránili statickej elektrine a zlepšili úroveň hydratácie a pružnosti každého vlasu.
Odpudzovanie nečistôt, prachu a moču: Ak má váš pes žlté škvrny na bruchu alebo nohách od močenia, stačí nastriekať sprej Quick Fix na oblasti, ktoré je potrebné chrániť. Premyslená receptúra ​​vytvorí štít okolo každého vlasu, aby moč, špina alebo prach neprenikli do chĺpkov a nespôsobovali škvrny.

Všetko je v detailoch

Koncentrát 1:15
Bezoplachový kondicionér na ochranu srsti
Účinný odmasťovací sprej
Odpudzuje špinu a moč
Upravuje a hydratuje srsť
Sprej vhodný pri strihaní
Antistatický
K dispozícii aj v 500 ml RTU spreji
 

Použitie

Pred použitím zrieďte: 1 diel koncentrátu Quick Fix na 15 dielov vody. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov aplikujte pomocou jemnej sprejovej fľaše.

Pred čistením naneste priamo na akúkoľvek srsť. Ak je srsť veľmi matná, srsť namočte dôkladne. Pre najlepšiu ochranu pred zaplstením a škvrnami nastriekajte po kúpaní do vlhkej srsti a počas sušenia dobre vyčešte.
Skvelé ako sprej pri strihaní, jednoducho nastriekajte na srsť svetlú hmlu a potom nadýchajte hrebeňom pre úžasnú definíciu.
Môžete tiež použiť techniku ​​mokrého uteráka. Psíka najskôr umyte a osušte. Uistite sa, že je srsť usušená uterákom. Potom na srsť veľkoryso nastriekajte sprej Quick Fix a produkt dobre vmasírujte do srsti. Potom vezmite uterák Magic Towel a podržte ho pod veľmi teploú vodu (horúcou, ale nie príliš horúcou na dotyk). Vďaka teplu a cirkulácii vlhkosti bude srsť psa dvakrát ľahšie absorbovať sprej. Uterák nechajte na psovi asi 5 až 10 minút (kým nezmizne všetka para). Potom môžete začať sušiť psa.
Možno použiť aj na suchú srsť, napríklad na výstavu psov. Vyčešte srsť (srsť rozotrite po vrstvách) a medzi vrstvy nastriekajte prípravok.
Pokiaľ ide o udržanie bieleho psíka čistého a bezchybne bieleho, môže to byť niekedy celkom náročná úloha. Obzvlášť psy majú tendenciu cikať na srsť. Moč obsahuje kyselinu, ktorá môže poškodiť srsť vášho psa, ak nie je pravidelne umývaný a ošetrovaný. Ak nastriekate na srsť prípravkom Quick Fix, zatvorí sa vlasová kutikula a ochráni srsť pred močom.
Poznámka: Pre zdravú srsť je nevyhnutné časté kúpanie a ošetrovanie. Odporúčame vám chrániť stôl a/alebo podlahu pred postrekom, aby ste predišli nebezpečenstvu pošmyknutia.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie