+421 908 988 136

info@profikozmetika.sk

Show Tech bezoplachová pena 200ml

  • Výrobca:: SHOW TECH
  • Kód produktu: 41STP27
  • Dostupnosť: Skladom
  • 10,90€

  • Bez DPH: 9,08€

Čistí, ošetruje

Potrebujete rýchlo osviežiť srsť vášho domáceho maznáčika bez vody? Použite Show Tech+ Speed Clean!


Okamžitý osviežujúci účinok

Keď nemáte prístup k tečúcej vode na umývanie svojho miláčika, keď sa bojí vody, keď nemôžete použiť vodu alebo keď sa ponáhľate, Speed Clean je tým najlepším riešením!

Tento účinný bezoplachový šampón bez námahy čistí špinavé vlasy, odstraňuje zápach a zanecháva srsť nádherne sviežu a voňavú. Jeho inovatívna receptúra s extraktom z aloe vera revitalizuje, osviežuje a čistí vlasy bez toho, aby boli lepkavé a ťažké alebo ich vysušovalo! Maz, blato, moč, zvyšky produktov a iné nečistoty sa absorbujú bez zmeny štruktúry srsti.

Speed Clean pomáha vyčistiť srsť a citlivé miesta rýchlo, dôkladne a bez oplachovania. Ide o jemný prípravok, ktorý pokožka veľmi dobre znáša a môže byť použitý aj pre domáce zvieratá s citlivou pokožkou.


Všetko je v detailoch

Instantný penový šampón na povrchové alebo úplné čistenie srsti
Nie je potrebné žiadne oplachovanie
Možno použiť na všetky farby bez zmeny prirodzenej farby srsti
Vhodné pre psov a mačky a pre všetky typy a textúry srsti
Ideálne na cestovanie alebo na cestách, medzi umývaním alebo na výstavách psov
Ph: 6,7
Skvelé pre každodennú údržbu
Dostupné v spreji (500 ml) alebo pene (200 ml), pripravené na použitie a mimoriadne úsporné

Použite pokyny

Táto pena je určená na čistenie špecifických častí tela alebo určitých miest na srsti, ako sú labky alebo fúzy. Je obzvlášť vhodný na rýchle ošetrenie špinavých vlasov znečistených napríklad močom.

Naneste požadované množstvo Speed Clean do dlane. Rozotrite penu rovnomerne po celej srsti a na ošetrovaných miestach vtieraním od korienkov po končeky. Dôkladne vmasírujte a nechajte pôsobiť 2 až 5 minút, potom vlasy pretrite (alebo pri dlhšej srsti vyžmýkajte) do sucha uterákom z mikrovlákna. Použitím uteráka sa srsť skutočne vyčistí. Aktívne zložky v šampóne absorbujú nečistoty zo srsti a uterák zasa pomáha absorbovanú nečistotu odstrániť.

Potom srsť vyčešte vhodnou kefou. Nakoniec, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky, vysušte srsť pomocou sušiča.

Pri použití u mačiek sa uistite, že zviera nemôže produkt olizovať. Po ošetrení Speed Clean odporúčame srsť dôkladne vyčesať a vysušiť.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie