+421 908 988 136

info@profikozmetika.sk

Fľaša Show Tech Twinkle Micro Mist 300ml

  • Výrobca:: SHOW TECH
  • Kód produktu: 87STE014
  • Dostupnosť: Skladom
  • 4,90€

  • Bez DPH: 4,08€

Ako strihač psov často denne potrebujete širokú škálu tekutín, od rozptyľovacích sprejov po spreje nutné pri strihaní. Aby spoločnosť Show Tech dodala vášmu salónu osobný dojem, vyvinula túto prvotriednu fľašu Twinkle Micro Mist. Vďaka čiernej farbe a malým kamienkom je ideálna pre všetkých efektných chovateľov a profesionálov! Luxusný dizajn vám pomôže vytvoriť dokonalú atmosféru vo vašom salóne, čím vytvoríte ešte profesionálnejší vzhľad.

Jemné stlačenie uvoľní dávku ultra jemnej hmly. Vďaka praktickému a nepriepustnému dizajnu vám umožní rovnomerne distribuovať viac tekutiny* za kratší čas. Maximálne výsledky zaručené!

Fľaša má pohodlie aerosólového spreja bez škodlivých chemických plynov a tlakových plynov, ktoré poškodzujú životné prostredie, ako aj vaše pľúca a zdravie. Je bezpečné povedať, že je to jemnék vám, k vášmu milovanému psovi a k ​​planéte.

 

* Všetky vaše obľúbené stylingové výrobky okrem oleja alebo dezinfekčných prostriedkov je možné aplikovať a distribuovať v našich sprejových fľašiach.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie