+421 908 988 136

info@profikozmetika.sk

Show Tech Igelitové natáčky 100ks hologram red

  • Výrobca:: SHOW TECH
  • Kód produktu: 65STE687
  • Dostupnosť: Skladom
  • 11,90€

  • Bez DPH: 9,92€

Dlhá srsť psa často musí vydržať a môže byť poškodená faktormi, ako je teplo, vlhkosť, špina a trenie. Zábaly chránia dlhú srsť výstavných psov. Tieto krásne, luxusné plastové obaly Show Tech Wrap vám pomôžu udržať srsť vášho psa žiarivú.


Lesklé a bez uzlov

Dlhá hodvábna srsť vyžaduje veľa údržby. Každý centimeter dĺžky vlasov sa počíta a každý jednotlivý vlas je dôležitý! S vlasmi preto treba zaobchádzať s maximálnou starostlivosťou. Obalením srsti vášho výstavného psa sa nemôže lámať a poškodzovať a môžete si ju udržať dlhú, lesklú a nezamotanú. Tieto zábaly prídu vhod aj pri vytváraní vrchného uzla v kučeravej srsti.

Stylingové produkty, spreje, oleje a kondicionéry tieto zábaly neabsorbujú, čo umožňuje, aby sa výživné produkty absorbovali do vlasov a poskytovali optimálne výsledky. Doprajte svojmu psovi krásny vzhľad a zdravú srsť pomocou týchto obalov Show Tech Wraps, ktoré musíte mať!


Všetko je v detailoch

Luxusný papier
Materiál: plast (PET)
Ideálne na výrobu zábalov u plemien s dlhou hodvábnou srsťou (yorkšírske teriéry, maltézsky psík) a na vrchný uzol na kučeravú srsť (pudlíky)
Balené po 100 ks
Výber farieb
Farby sa do srsti nezotierajú
Rozmery: 15 x 40 cm*
* Tieto miery sú približné.


Použite pokyny

skladujte na suchom mieste.

Na výrobu zábalov budete okrem tohto špeciálneho baliaceho materiálu (igelitov) potrebovať olej, ihlový hrebeň, kefu a gumičky. Odporúčame, aby ste srsť umývali aspoň raz týždenne a používali výživný kondicionér alebo vlasovú masku a raz alebo dvakrát týždenne ošetrili srsť Show Tech+ Moisturizing Coat Oil na udržanie srsti a navrátenie jej prirodzenej rovnováhy. Olej môžete aplikovať večer pred umývaním, tesne po umytí alebo uprostred týždňa medzi umývaním.

Je dôležité plánovať túto kúru dlhodobo. Jednorazová aplikácia nebude dostatočná na obnovenie srsti alebo jej udržanie v dobrom stave. Keď ste si urobili zábaly, nezabudnite ich vymeniť 1-2 krát týždenne.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie