+421 908 988 136

info@profikozmetika.sk

Hrebeň oblý Show Tech 19cm 26STP005

  • Výrobca:: SHOW TECH
  • Kód produktu: 26STP005
  • Dostupnosť: Skladom
  • 21,90€

  • Bez DPH: 18,25€

Pri strihaní srsti vášho psa musia vaše kĺby a svaly niekedy vydržať veľký stres. Preto spoločnosť Show Tech+ vyvinula ergonomické hrebene, ktoré sú ľahké ako pierko. Vďaka chrbtu vyrobenému z hliníka sú tieto hrebene najjemnejšie a najľahšie! Aby sa zabránilo poškodeniu srsti a pokožky, každý leštený zub z nehrdzavejúcej ocele má zaoblenú špičku. Tento presný nástroj je navrhnutý tak, aby obyčajné hrebene postúpili o úroveň vyššie a umožnil vám pracovať s rýchlejšou a presnejšou technikou za zlomok času.

Zakrivené hrebene Show Tech+ Featherlight sú nepochybne perfektným nástrojom na úpravu srsti vášho psa. Technika týchto hrebeňov je jednou z najčastejšie používaných metód na plemená, ktoré sa strihajú  a vtedy sa tieto zakrivené hrebene hodia. Sú tiež skutočným prínosom pri tvarovaní nôh a brušnej línie objemnej srsti, ako je americký kokeršpaniel. Vďaka týmto zakriveným hrebeňom je ideálny pre tvarovanie tela vášho psa, takže vám namiesto jednej malej plochy umožní česať po celej dĺžke. Stručne povedané: multifunkčný dokončovací hrebeň na strihanie srsti každého plemena ktoré treba strihať. Ľudia, ktorí ich už majú, potvrdzujú, že ich skutočne musíte mať, a akonáhle si ho kúpite, určite ho budete odporúčať.

Môžu ich používať ľaváci aj praváci. Zakrivený tvar vám umožňuje sledovať prirodzené krivky tela vášho psa a robí ho ideálnym pri úprave okrúhlych častí tela psa, ako je hlava.

Nie je vhodný na odstránenie plstí. K dispozícii v rôznych veľkostiach. 19 cm hrebeň je vhodný pre malé až stredne veľké plemená psov a 25 cm pre väčšie psy.

Aby ste dosiahli ešte rýchlejšie výsledky pri strihaní srstí, dôrazne odporúčame, aby ste pri česaní používali spolu s týmto hrebeňom aj iné.

 

Ďalšie špecifikácie produktu (približne, v mm)

Dĺžka hrotov: 33,89 mm
Šírka hrotov: 1,58 mm
Rozstup medzi 2 hrotmi: 2,52 mm
Dĺžka hrebeňa: 19 cm
Hmotnosť: 40 g

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie