+421 908 988 136

info@profikozmetika.sk

Kefa Flex Groom Slicker- double firm 25STP004

  • Výrobca:: SHOW TECH
  • Kód produktu: 25STP004
  • Dostupnosť: Skladom
  • 14,90€

  • Bez DPH: 12,42€

Kefy Show Tech + Flex Groom Slicker sú špeciálne navrhnuté tak, aby vám a vášmu miláčikovi bolo česanie oveľa jednoduchšie, rýchlejšie a bezbolestné. Sú tiež skutočne nevyhnutné, ak chcete, aby srsť vášho miláčika bola zdravá a prirodzená!

Vďaka ergonomickej a pohodlnej rukoväti vyrobenej z protišmykovej gumy a pružnej hlavici bude hlavica kefy sledovať tvar tela vášho domáceho maznáčika. Preto je zaručené minimálne namáhanie ruky a zápästia a je zabránené opakovanému namáhaniu. Ďalšou dôležitou vlastnosťou je, že túto kefu je možné použiť na obidve strany, čo ju robí dokonalov pre ľavákov aj pravákov. Hroty zaisťujú dobré držanie srsti a voľná a odumretá srsť sa zhromažďujú v podložke kefy.

Čas rozlúčiť sa so srsťou poletujúcou okolo a bolestivými zápästiami!

 

Použite pokyny
Denná údržba srsti pre malé až stredne veľké plemená s mäkkou a jemnou srsťou s menšou kefou.

Pre väčšie plemená alebo väčšie plochy na česanie odporúčame Show Tech + Flex Groom Professional Slicker Double Soft.

Jemne češte a ťahajte kefu smerom k rukoväti (nekrútte zápästím). Nechajte hroty kĺzať cez srsť a v prípade potreby opakujte. Češte bez vyvíjania tlaku na pokožku.

Dlhá srsť - Jemne vyčešte ľahkým, dlhým ťahom a češte ich až ku končekom srsti, aby ste sa vyhli statickému poškodeniu a zlomeniu. Pre najlepší výsledok srsť češte po vrstvách. Začnite od spodnej časti tak, že srsť vodorovne rozdelíte a voľnou rukou pridržíte neopracovanú časť. Pracujte metodicky smerom hore a zápästie držte vystreté, aby ste zabránili kontaktu s pokožkou psa.

Kudrnatá srsť - češte v smere rastu srsti a potom proti nemu ľahkými, dlhými ťahmi.

Drôtená srsť - češte v smere rastu srsti, potom proti nemu, ak je to potrebné, odstráňte plste a odumretú srsť. Ak je srsť matná, použite kefu Flex Groom Professional Slicker v kombinácii s Show Tech Mat Buster Dematting Comb.

Aby sa zabránilo plsteniu a zamotaniu, mala by sa srsť psa pravidelne kúpať, ošetrovať kondicionérom a česať.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie