+421 908 988 136

info@profikozmetika.sk

Nožnice Show tech 16,51cm

  • Výrobca:: SHOW TECH
  • Kód produktu: 22STE005
  • Dostupnosť: Skladom
  • 9,90€

  • Bez DPH: 8,25€

Ak nie ste tak skúsení alebo pokročilí, úprava srsti vášho domáceho maznáčika môže vyzerať ako stresujúca aktivita. Možno sa bojíte, že zastrihnete do kože a ublížite svojmu miláčikovi. Tieto rovné nožnice Show Tech Discut sú špeciálne navrhnuté tak, aby ste mohli strihať srsť svojho psa, mačky alebo králika ľahko a bez stresu.

Bezpečné a ľahké

Sú skvelé, ak ste študent alebo chcete začať strihať doma. Vďaka čepeli s guľatou špičkou sú tieto nožnice veľmi vhodné pre domáce zvieratá. Dobre premyslený dizajn vám uľahčuje strihanie. Môžete bezpečne a efektívne strihať okolo labiek, uší, nosa, tváre a ďalších malých častí tela. Pohodlná ofsetová rukoväť z plastu má opierku prstov, ktorá zlepšuje ovládanie a ergonómiu. Aby nôž mal extra priľnavosť, sú čepele z nehrdzavejúcej ocele zúbkované. Ďalšia výhoda: tieto nožnice sú veľmi ľahké na to, aby sa držali v rukách, a sú tiché.

Všetky vyššie uvedené funkcie zaisťujú bezproblémové strihanie. Vďaka rovným nožniciam Show Tech Discut sa strihanie stane príjemným zážitkom pre vás aj pre vášho štvornohého priateľa!

 Všetko je v detailoch

Materiál čepele: nehrdzavejúca oceľ 420-J2, ktorá bola tepelne ošetrená. Tvrdosť podľa Rockwella 54-56.
Materiál držadla: plast

Použitie
Odporúčame vám používať tieto nožnice na čistú, umytú, suchú a učesanú srsť. Použitím nožníc na neumytú a zamotanú srsť môžete spôsobiť poškodenie čepele a nemusia už efektívne strihať.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie