+421 908 988 136

info@profikozmetika.sk

  • Liečivé mlieko 237ml

Liečivé mlieko 237ml

  • Výrobca:: SUMMERWINDS
  • Kód produktu: SW16
  • Dostupnosť: Skladom
  • 17,30€

  • Bez DPH: 14,42€

Liečivé mlieko

 

(STOP –N-Itch Lotion)

 

Vhodný na problematickú kožu ( hot spots – mokvavý ekzém), kožné vredy, vyrážky ,... )

 

Dočasne pomôže zmierniť svrbenie a pomáha zabrániť olizovaniu, žuvaniu a hryzeniu podráždenej pokožky .

 

Vhodný pre psov, mačky, šteňatá, mačiatka a kone od doby 6 týždňov veku. Liečivé mlieko je upokojujúca nemastná antiseptická emulzia pre psov, mačky a kone. Môže byť použité tak často, ako je to potrebné ( pri intenzívnom svrbení bakteriálnych kožných infekcií). Liečivé mlieko je horké, obohatené o emulgátory a esenciálne oleje, Aloe Vera, Pennyroyal a Benzokain. Pomáha pri úľave od blších uhryznutí, ekzémov, hot spots, poškriabaniu, a inom hmyze. Upokojuje podráždene oblasti a zároveň umožňuje pokožku liečiť.

 

Liečivé mlieko je upokojújuci, nemastný antiseptický krém. Môže byť použité tak často ako je to potrebné. Pri pravidelnom kúpaní so STOP- N-Itch - Bath, koža bude pod kontrolou. Výborné sa hodí pre všetky drobné poranenia kože.

 

Naneste na všetky miesta kde je zápal, alebo iné kožné poranenie. Prvá aplikácia by mala byť spoločne so STOP-N-Itch- Bath ( podľa návodu). Potom nanesieme Stop-N-Itch- Lotion, dva krát alebo tri krát denne. Znižuje frekvenciu reakcie, používajte podľa potreby. Pokračujete v pravidelnom kúpacom pláne.

 

 

 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie