+421 908 988 136

info@profikozmetika.sk

Show Tech Groom trimovací kameň - krémový 8 x 4 x 3 cm

  • Výrobca:: SHOW TECH
  • Kód produktu: 23STE063
  • Dostupnosť: Skladom
  • 6,90€

  • Bez DPH: 5,75€

Ručné trimovanie pomocou ošetrujúceho kameňa je ideálne, keď si nechcete poškodiť srsť. Jedinou nevýhodou väčšiny trimovacích kameňov je, že zanechávajú v srsti viditeľnú zrnitosť. Ak, samozrejme, nepoužívate inovatívne kamene Show Tech Groom Stones.


Konečne ošetrujúci kameň pre každú farbu srsti!

Pri trimovaní kameňom je vždy nejaká drť. Čo je inovatívne a jedinečné na týchto kameňoch, je to, že sú dostupné v rôznych farbách, aby zodpovedali rôznym farbám srsti. V dôsledku toho budú všetky zvyšky oveľa menej viditeľné!

A čo viac, tieto kamene sú vyrobené z vysoko kvalitnej, 100% prírodnej pemzy, ktorá je obzvlášť odolná, vďaka čomu vydržia oveľa dlhšie, než je priemer.

Vďaka svojmu elegantnému obdĺžnikovému tvaru a zaobleným rohom sa kameň ľahko drží a pracuje s ním. Homogénny porézny povrch umožňuje lepšiu priľnavosť k srsti pri ručnom trimovaní a srsť napríklad kokra alebo španiela je možné vytrhávať bez jej poškodenia.


Všetko je v detailoch

Trimovací kameň – bezpečne vytrháva srsť bez rizika porezania alebo poškodenia srsti
Na trimovanie drôtosrstých plemien psov (teriérov) a plemien so srsťou, ktorú je potrebné ručne trimovať (kavalieri, kokeri, setre a španieli)
Dostupné v rôznych farbách, aby zodpovedali rôznym farbám srsti
Vyrobené zo 100% prírodnej a vysokokvalitnej pemzy, ktorá neobsahuje plasty, škodlivé chemikálie a znečisťujúce látky
Odolnejšie ako iné ošetrujúce kamene na trhu!
Pokyny na čistenie: Nedá sa čistiť a nemal by sa umývať/mokrý. (Prírodný materiál a štruktúra zabraňujú baktériám prežiť na tomto kameni.)
Ručná výroba s použitím ekologickej výrobnej metódy s rozsiahlou kontrolou kvality
Rozmery:
Dĺžka: 8 cm
Šírka: 4 cm
Výška: 3 cm
Hmotnosť: 20 g*
* Všetky namerané údaje sú približné. Keďže sú tieto trimovacie kamene vyrobené z prírodného produktu a sú aj ručne brúsené, môžu byť medzi nimi malé rozdiely.


Použite pokyny

Vezmite kameň do svojej dominantnej ruky a palcom druhej ruky pevne uchopte kožu psa. Potom pomocou podsadového kameňa vyčešte v smere rastu srsti, aby ste odstránili podsadu. Urobte to jemným pohybom a bez prílišného tlaku. Toto je prvý spôsob použitia kameňa.

Existuje aj iný spôsob. Uchopte kameň do dlane a pri použití techniky podobnej ako pri použití trimovacieho noža palcom uchopte chĺpky a uviaznite/pridržte ich ku kameňu pre ľahké vytrhávanie. Ešte jednoduchšie je, ak si druhou rukou a prstami alebo kefou zdvihnete pár chlpov zo srsti. Takto lepšie uvidíte, kam ťahať. Opakujte, kým nedosiahnete požadovanú dĺžku. Aby to bolo pre psa pohodlnejšie, odporúčame použiť voľnú ruku na mierne napnutie kože tesne nad oblasťou, kde chcete chlpy stiahnuť.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie