+421 908 988 136

info@profikozmetika.sk

Show tech trimovacia tyčinka - obojstranná

  • Výrobca:: SHOW TECH
  • Kód produktu: 23STE065
  • Dostupnosť: Skladom
  • 28,90€

  • Bez DPH: 24,08€

Je srsť vášho psa s drôtenou srsťou príliš nadýchaná, kučeravá alebo je jej farba nevýrazná? Navrhli sme obojstrannú trimovaciu tyčinku Show Tech Stripping, takže vám zakryje každý kúsok tela. Od detailných prác, ako je konečná úprava, napríklad fúzy, obočie alebo uší, až po väčšie časti tela vášho psa s drôtenou srsťou. Potom je ideálna táto trimovacia tyčinka.

Navrhli sme 2v1

Show Tech Comfy Stripping Stick funguje ako stierací kameň. Je ideálny na ručné trimovanie náročných plemien s drôtenou srsťou a ak je dôležitá každá srsť a treba ju vytrimovať od končeka po korienky bez poškodenia srsti.

Budete schopní vytiahnuť akýkoľvek individuálny vlas s presnosťou a ľahkosťou, a to aj na tých najcitlivejších miestach. Výsledkom je, že nová srsť, ktorá narastie, bude mať pôvodnú štruktúru drôtenej srsti s dokonalou sýtou a živou farbou. Pretože tyčinka Show Tech Stripping je obojstranná, aby ste si odtrhli každý kúsok srsti. Od detailných prác, ako je konečná úprava, napríklad fúzy, obočia alebo uší, až po väčšie časti srsti. Rovnako ako všetky ostatné nástroje na trimovanie, aj táto tyčinka je skvelá v prípade, že bola srsť predtým ostrihaná alebo ak chcete (znovu) vytvoriť srsť s prirodzeným vzhľadom. Má pohodlnú, ľahkú, mäkkú rukoväť a protišmykovú rukoväť na zníženie únavy a prevenciu pľuzgierov alebo boľavých rúk. S týmto skvelým a presným nástrojom z nehrdzavejúcej ocele nepoškodíte srsť psa.

Vyrobené z nehrdzavejúcej ocele s pohodlnou rukoväťou z mäkkej gumy a protišmykovou rukoväťou, ktorá znižuje únavu a zabraňuje vzniku pľuzgierov alebo boľavých rúk.

Všetko je v detailoch

-Ideálne na ručné trimovanie a tvarovanie na veľkých a menších častiach náročných,  (výstavných) psov, ak je dôležitá každá srsť a treba ju trimovať od končeka ku korienkom alebo na detailnú prácu a konečnú úpravu
-Na druhej strane je perfektné vytrimovať väčšie časti tela, ako je chrbát a boky psa. Umožňuje vám vziať viac srsti a pracovať rýchlejšie bez poškodenia srsti.
- Vnútorný materiál: nehrdzavejúca oceľ potiahnutá protišmykovou vrstvou
-Materiál rukoväte: silikónová guma
-Hmotnosť: 53 g
-Celková dĺžka tyčinky: 14 cm
- Pohodlná, odľahčená mäkká rukoväť a protišmyková rukoväť
- Dĺžka rukoväte: 8,5 cm
-Dĺžka časti "malá čepeľ": 2,4 cm
-Šírka časti „malá čepeľ“: 9 mm*
-Dĺžka "Wide blade" časti : 2,7 cm
-Šírka časti „Wide blade“: 13 mm*

  *Všetky miery sú približné.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie