+421 908 988 136

info@profikozmetika.sk

Salón pre psov

V roku 1998 sme s manželkou vytvorili vo svojom rodinnom dome malú prevádzku: Salón pre psov

Začali sme s poskytovaním služieb ako kúpanie, česanie, trimovanie a strihanie. Neskôr sme rozšírili naše služby na kompletnú úpravu psov. Postupne sa naša klientela rozšírila a vyžadovala kompletnejšie služby. Naši zákazníci, ktorí chodili so svojimi psíkmi, žiadali kozmetiku, ktorú používame v našom salóne.

Dostali sme výhradné zastúpenie pre Slovensko Americkej profesionálnej značky ANIDS a OSTER (profesionálne strojčeky(clipper) do salónov, a veterinárnych kliník, hlavice do stojčekov ANDIS, OSTER ( pasujú do strojčekov ANDIS, OSTER, KIM LAUBE, VAHL, OPTIMUM, MOSER) v zaujímavých bezkonkurenčných cenách.

Taktiež dovážame nožnice do salónov, veterinárnych kliník Nemeckej značky MARS- solingen ( nožnice s mikrozubom)

Sme výhradnými predajcemi pre SR kozmetiky značiek: BIO GROOM, Summer Winds, Lady Bel.

Sme taktiež dovozcami značky Vivog profesional: hydraulické stoly, elektrické stoly, šibenice, stoličky do salónov, vane, fény, sušiace boxy, kozmetické kufríky, nožnice, oblečenie pre strihačov, hrebene, kefy, trimovacie nože, trimovacie hrable, klietky, tašky, pelechy.

Vyrábame trimovacie stoly - s kolieskami aj bez koliesok, elektrické stoly, trimovacie, veterinárne, nerezové, šibenice jednostranné, dvojstranné, stojany na misky.

Dovážame: profesionálne fény, vane vhdoné do salónov ale aj na domácu úpravu.

 

Služby sú dostupné pre maloobchod aj veľkoobchod, objednávky prijímame telefonicky alebo mailom.

 

Náš predajný stánok s kompletným sortimentom nájdete na každej výstave psov na Slovensku aj v Čechách.