+421 908 988 136

info@profikozmetika.sk

Show Tech chladiaci sprej 400ml

  • Výrobca:: SHOW TECH
  • Kód produktu: 21STE016
  • Dostupnosť: Skladom
  • 7,90€

  • Bez DPH: 6,58€

Moderné strihacie strojčeky majú často výkonný motor, vďaka ktorému je strihanie rýchlejšie. Má to však aj negatívnu stránku. Pri intenzívnom a dlhodobom používaní sa čepele strojčeka môžu extrémne rýchlo zahriať a extrémne zohriať. Horúce čepele strojčeka môžu podráždiť a dokonca spáliť kožu psa! Použite sprej Show Tech Instant Ice Blade Spray na okamžité ochladenie čepele strojčeka.


Ice blade baby

Tento účinný sprej s okamžitým účinkom obsahuje stlačený plyn, ktorý je bez zápachu a pri kontakte s čepeľou strojčeka sa vyparí. Vytvára vrstvu ľadu na horúcich hlaviciach strojčeka, čím okamžite znižuje ich teplo.

S týmto unikátnym sprejom nie je potrebné pri strihaní prepínať čepele ani čakať, kým vychladnú. Jednoducho nastriekajte malé množstvo Instant Ice na čepele strojčeka a môžete pokračovať v práci!


Prečo sa čepele strojčeka zahrievajú?

Počas strihania sa spodná čepeľ (ktorá češe srsť) a horná čepeľ (ktorá sa pohybuje tam a späť na strihanie srsti) čepele zastrihávača trú o seba veľmi rýchlo. Toto trenie kovu o kov (dvoch čepelí) vytvára teplo. Čím väčšie trenie, tým viac tepla vzniká.


Všetko je v detailoch

Chladiaci sprej na čepele strojčeka
Prípravok na starostlivosť o čepele, ktorý čepele okamžite ochladí
Obsahuje stlačený plyn bez zápachu, ktorý sa pri kontakte s čepeľami strojčeka vyparí
Obsah: 400 ml

Použitie pokyny

Vypnite strojček a vyberte čepeľ zo stroja.

Vyberte nástavec z uzáveru, otvorte fľaštičku s rozprašovačom a nasaďte slamku na trysku. Nastriekajte priamo na čepele zo vzdialenosti 2-8 cm.

Nestriekajte na pokožku a uchovávajte mimo dosahu detí.

Po zastrihnutí môžete čepeľ vyčistiť aj pomocou Show Tech Blade Guard.

Upozorňujeme, že sprej Instant Ice Blade nepremaže čepeľ strihača! Čepeľ okamžite ochladí, ale nebude ju olejovať. Na udržanie čepele v optimálnom stave potrebujete čepeľ Instant Ice Blade a chránič čepele.

 

Súvisiace produkty

 

Show Tech Blade Guard 300 ml
Zobraziť Tech Blade Wash Caddy

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie