+421 908 988 136

info@profikozmetika.sk

Show Tech nástavec na Snap-on hlavice - 50 mm

  • Výrobca:: SHOW TECH
  • Kód produktu: 21STE072
  • Dostupnosť: Skladom
  • 16,50€

  • Bez DPH: 13,75€

Tento extra nerezový nasadzovací hrebeň č. 38 mm pre strihaciu hlavicu č. 30 vám pomôže pracovať ešte rýchlejšie a poskytne hladký povrch všetkým typom srsti.

Nasadzovacie hrebene Show Tech sa predávajú v sade 9 nástavcových hrebeňov (3 mm -6 mm -10 mm -13 mm -16 mm -19 mm -22 mm -25 mm -32 mm). Voliteľne si môžete dokúpiť tieto 2 ďalšie nasadzovacie hrebene Show Tech s dĺžkou 38 mm a 50 mm. Používa sa na strihaciu hlavicu č. #30, aby sa predišlo poškodeniu strihacej hlavice a aby sa zaručil jemný a krásny povrch. Ak použijete strihaciu hlavicu č. 10 alebo dlhšiu, konečná úprava nebude taká hladká. Preto vám dôrazne odporúčame používať strihaciu hlavicu č. #30.

Čas sú peniaze! Použitím nasadzovacích hrebeňov ušetríte veľa času a budete pracovať oveľa efektívnejšie. S nimi môžete pracovať ešte rýchlejšie a strihať viac ako s tradičnými. Hrebene vám umožnia hrať sa s rôznymi dĺžkami, vytvoriť si požadovaný štýl a výrazne vám uľahčia a zrýchlia prácu v porovnaní so samotným strihaním nožnicami.

Navyše, pri práci s nasadzovacími hrebeňmi budú vaše prsty a zápästia ušetrené oveľa viac, čo má za následok menej fyzických ťažkostí.

Ešte nie si taký skúsený? Potom sú pre vás ideálne nacvakávacie hrebene! Pre strihačov na začiatku tréningu a kariéry sú tieto hrebene jednoducho skvelou pomôckou. Pomôžu vám superrýchlo a bez pochybností aplikovať správnu dĺžku. Už sa nemusíte báť skrátiť srsť. Behom chvíľky môžete upraviť celé telo. O štýl sa zatiaľ báť netreba. Stačí pripnúť a použiť rôzne nasadzovacie hrebene na vytvorenie rôznych dĺžok a potom dokončite hrebeňom a nožnicami.

Show Tech snap on hrebene sedia na každú strihaciu hlavicu č. #30, od každej značky -Heiniger, Wahl Andis, Oster, AesculapSnap  (FAV5 a Durati)-

Použite pokyny

Hrebene majú na zadnej strane 2 háčiky. Jednoducho ich zacvaknite na zadnú časť strihacej hlavice a potiahnite dopredu. Pružina vám umožní zacvaknúť hrebeň cez strihaciu hlavicu.  Vďaka prednej lište v zacvakávacom hrebeni, bočnej záštite a 2 háčikom vzadu je strihacia hlavica teraz úplne zaistená na všetkých 4 stranách a neodlomí sa.

Ak chcete odstrániť nasadzovací hrebeň z čepele, jemne ho zatlačte dopredu, kým pružina neumožní čepeli prejsť cez prednú lištu (neohýbajte a ani sa nepokúšajte ťahať).

Nasadzovacie hrebene vždy používajte na dobre umytú, vyfénovanú a vyčesanú srsť. Dajú sa použiť na akúkoľvek kučeravú srsť (ako je pudel, bišónik) alebo hodvábnu srsť (maltézsky psík, shih-tzu, yorský teriér) a vtedy, keď je vašou prioritou rýchlosť a komerčná efektívnosť.

Vyberte si požadovanú dĺžku zapínacieho hrebeňa a jemnými ťahmi upravte srsť buď v smere rastu srsti, alebo proti nemu. Srsť prečešte, zopakujte tento proces, potom znovu prečešte a srsť zastrihnite nožnicami, aby ste dosiahli dokonalý povrch.

Hrebene možno použiť s alebo proti rastu srsti v závislosti od typu srsti. Dosiahnete tak vynikajúce a niekedy aj lepšie zastrihnutie proti rastu srsti. Majte na pamäti, že strihanie v opačnom smere rastu srsti môže mať za následok kratší koniec, preto začnite s použitím o niečo dlhšieho nasadzovacieho hrebeňa.

Upozornenie: Na tieto nasadzovacie hrebene nikdy nepoužívajte strihaciu hlavicu veľkosti #40 alebo #50. Tieto typy strihacích hlavíc sú užšie, čo spôsobuje, že zuby z hrebeňa uviaznu v čepeli a tým sa zlomia zuby vašej čepele.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie