+421 908 988 136

info@profikozmetika.sk

Kočík PETSTRO 4- kolesový /tyrkysovo-sivý/ LARGE

  • Výrobca:: PETSTRO
  • Kód produktu: 63PST023
  • Dostupnosť: Skladom
  • 430,00€

  • Bez DPH: 358,33€

S praktickým Petstro Large 4-Wheel Buggy je vziať svojho štvornohého kamaráta na peknú prechádzku detskou záležitosťou!
 
 
Prechádzka v parku
 

Tieto kočíky sa veľmi ľahko a bezpečne používajú a dajú sa tiež rýchlo zložiť v aute. Vďaka tomu sú ideálne na každodenné použitie, ale aj vtedy, keď si chcete vyraziť na výlet so svojím chlpatým kamarátom. Vďaka bezpečnostnému pásu na vnútornej strane môžete svojmu miláčikovi pripevniť obojok. Okrem toho 3 otváracie dvierka na zips umožňujú jednoducho vybrať vášho psa alebo mačku z kočíka alebo rýchlo skontrolovať, či je ešte v poriadku. Otvor v prednej a zadnej časti je v plnej veľkosti, čo uľahčuje vstup alebo výstup veľkým plemenám alebo starším psom.

Pomocou skladacej striešky môžete kočík premeniť aj na chladný kočík s otvorenou strechou. Tlačenie a riadenie sú tiež jednoduché, pretože tento kočík má 4 veľké kolesá, ktoré sa dajú ľahko demontovať bez použitia náradia. A ako čerešnička na torte: tento úžasný prepravník domácich zvierat má tiež vrecko a odnímateľnú tašku na príslušenstvo. Jednoducho super šikovný!

Chcete sa pripraviť na výstavu psov? Potom je užitočným doplnkom voliteľný, odnímateľný strihací stôl.
 
 
Všetko je v detailoch

Maximálna nosnosť: 55 kg
Rozmery v zloženom stave (bez kolies): 100 x 60 x 18 cm
Rozmery v zloženom stave (s kolesami): 105 x 65 x 50 cm
Rozložené rozmery: 105 x 70 x 112 cm
Vnútorné rozmery: 88 x 52 x 69 cm
Hmotnosť: 16 kg
Voliteľné ťažné zariadenie na bicykel (predáva sa samostatne) na premenu vášho kočíka na príves na bicykel, aby ste si mohli vziať svojho domáceho maznáčika so sebou kamkoľvek pôjdete!
 

Pokyny na čistenie

Vyberte podložku z kočíka. Pridajte neutrálny čistiaci prostriedok do umývadla alebo drezu so studenou vodou. Rozopnite látkovú podložku s drevenou doskou a dosku z nej vyberte. Látkový poťah nechajte namočený vo vode aspoň 10 minút. Potom jemne kefou vyčistite špinavé miesta. Na záver dôkladne opláchnite studenou vodou a nechajte uschnúť na tienenom mieste. Nečistiť v práčke!

Ak ste dosku náhodou poliali vodou, nechajte ju vyschnúť na tienenom a dobre vetranom mieste. Nevystavovať sa priamo slnku!

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie