+421 908 988 136

info@profikozmetika.sk

Podsvietený oválny elektrický stôl X- GROOM

  • Výrobca:: SHOW TECH
  • Kód produktu: 12GRX038
  • Dostupnosť: 14 až 21 dní
  • 1 325,00€

  • Bez DPH: 1 104,17€

Aby ste si uľahčili život ako groomer, zoznámte sa s kompaktným elektrickým stolom Groom-X. Tento profesionálny stôl do salónu je nabitý peknými funkciami, ktoré pozdvihnú vašu starostlivosť na ďalšiu úroveň!

Starostlivosť na inej úrovni

Vďaka LED osvetleniu zabudovanému vo veľkej, oválnej doske stola je úprava na každej srsti jednoduchá. Svetelná funkcia vám pomáha lepšie vidieť kontrast, čo je ideálne pri práci na tmavej srsti. Ďalšou veľkou výhodou je špeciálna protišmyková doska, ktorá je na trhu jedinečná.

Menšie aj väčšie plemená je možné upravovať na stole, ktorý umožňuje elektricky meniť výšku od 61 cm až po 110 cm. Jednoduchým stlačením na ovládacom paneli ho možno nastaviť do vyššej alebo nižšej polohy. Čo robí tento stôl ešte lepším, je, že môžete naprogramovať až 4 preferované výšky. Ďalšou výhodou je, že po nastavení preferovaných výšok nemusíte stále stláčať tlačidlo na nastavenie výšky stola. Jediné, čo musíte urobiť, je krátko stlačiť číselné tlačidlo. Počas nastavovania výšky môžete pokračovať v práci na niečom inom. Skvelá vec na tomto systéme nastavenia výšky je, že je vertikálny bez pohybov do strán.

Používanie stola vám tiež môže ušetriť drahocenný čas a námahu. 4 robustné kolieska umožňujú jednoduché a rýchle premiestňovanie stola. To je tiež ideálne na čistenie alebo odvoz veľkého psa až do vane.

Okrem toho je zaistenie stola hračkou vďaka jedinečnému a premyslenému brzdovému systému s 2 nožnými pákami na oboch stranách. Dá sa povedať, že úprava na tomto stole je jednoduchá a veľmi bezpečná!

Ďalším unikátom je rámová základňa. 2 špeciálne stĺpové motory zaisťujú, že pri sedení na stoličke máte pod stolom dostatok miesta na nohy. Už žiadne bolestivé narážanie kolien do stola!

Práca na nerovnom povrchu? Žiaden problém! Jedna zo 4 nôh je špeciálne navrhnutá na stabilizáciu stola.

A tým sa zoznam exkluzívnych funkcií nekončí. Vďaka oválnemu tvaru môžete psa upravovať v akejkoľvek polohe okolo stola bez toho, aby narážal do rohov. Pretože tento praktický stolík nemá rohy, môžete sa postaviť bližšie k psovi a mať ľahší prístup.

Obidva pevné, odolné ovládacie stĺpiky s praktickými a pevnými nastaviteľnými krúžkami sa otáčajú o 180 stupňov okolo dosky stola, takže môžete pohodlne pracovať na celom stole, ale najmä vpredu a vzadu. Keď pripevníte svojho psa na krúžok v strede ramena jedného z dvoch ovládacích stĺpikov, môžete rameno ľahko otočiť o 90° doľava a doprava. Týmto spôsobom je rameno ovládacieho stĺpika vedľa stola namiesto pred vami. Práca ide oveľa jednoduchšie, pretože rameno neprekáža.

Ovládacie stĺpiky sú vybavené 1 nastaviteľným krúžkom na vodorovnom ramene a 2 krúžkami na zvislom ramene, čo vám umožňuje bez námahy a bezpečne upravovať psa. Horizontálne rameno je výškovo nastaviteľné.

Okrem toho, 2 vertikálne krúžky tiež poskytujú extra bezpečnosť. Ak ste pomocou páky dostatočne neutiahli vodorovné rameno, rameno vďaka krúžkom spadne na horný krúžok a nie na psa.

Ľahko použiteľná, dlhá  páka umožňuje zaistiť a výškovo nastaviť ovládacie stĺpiky (až do ± 104 cm*). Zbohom hraniu s malými gombíkmi. Pomocou tejto silnej páky môžete ľahko nastaviť výšku ovládacieho stĺpika stola!


Všetko je v detailoch

Kompaktný ošetrujúci stôl s ľahkou a protišmykovou doskou
Elektricky nastaviteľná výška:
Najnižšia poloha: 61 cm
Najvyššia poloha: 110 cm
Rýchlosť z najnižšej do najvyššej polohy: cca. 16 sekúnd
So 4 programovateľnými výškami podľa vášho výberu, ktoré je možné naprogramovať nasledovne
1. Stlačením tlačidla so šípkou nahor alebo nadol vyberte požadovanú výšku.
2. Stlačte tlačidlo „S“.
3. Vyberte číslo (1,2,3 alebo 4).
Vaše preferované výšky sú teraz nastavené. Ak ich chcete použiť, jednoducho stlačte číselné tlačidlo podľa vášho výberu.
Tento stolík má 2 dostupné (sú celkom 4, jedna na napájanie a jedna na svetlo), univerzálne napájacie zásuvky pre strihače alebo iné elektrické predmety a 3 USB zásuvky. Do zásuviek je možné pripojiť elektrické zariadenia do 2500 Watt (strojčeky, telefóny, brúsky na nechty, sušičky).
Vyobrazená slučka na úpravu nie je súčasťou balenia!
Rozmery stola: 119,5 x 61 cm
Rozmery kontrolných stĺpikov:
Dĺžka horizontálneho ramena: 50,5 cm
Dĺžka vertikálneho ramena: 126,5 cm
Šírka štvorcových rúrok: 3 cm
Priemer otvoru krúžku: 1,8 cm**
Počet nastaviteľných krúžkov na ovládací stĺpik:
1 na vodorovnom ramene a 2 na zvislom ramene
Maximálna nosnosť: ± 100 kg
Hmotnosť stola: ± 70 kg
Materiál:
Rám: kov
Stolová doska: akryl
Zobrazená slučka na úpravu nie je súčasťou balenia!
* Merané od vrchnej časti stola po vrch prsteňa.
** Všetky namerané údaje sú približné.

Cena za dopravu podľa aktuláneho cenníka prepravnej spoločnosti.

Dodanie podľa dostupnosti u dodávateľa.

Viac info: 0908 988 136

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie