+421 908 988 136

info@profikozmetika.sk

Elektrický stôl X- GROOM Jumbo

  • Výrobca:: SHOW TECH
  • Kód produktu: 12GRX036
  • Dostupnosť: 14 až 21 dní
  • 1 395,00€

  • Bez DPH: 1 162,50€

Ak chcete ostrihať veľkého psa, potrebujete veľký a pevný stôl. Inovatívny stôl Groom-X Jumbo  je bezpochyby to, čo hľadáte. Na trhu niet rovnakého!


Silný a jedinečný

Tento jedinečný praktický stolík navrhli strihači psov pre strihačov psov. Navrhnuté interne s dôrazom na funkčnosť a detail, má všetky funkcie, ktoré potrebujete na úpravu veľkých psov. Jumbo stôl je prvý svojho druhu, vďaka nadrozmernej konštrukcii je neskutočne pevný a stabilný. Ľahko zvládne aj tie najväčšie plemená, pričom zostáva bezpečný a stabilný.

Bezpečná práca s veľkými psami si vyžaduje správne vybavenie. Aj keď sa môžu zdať tvrdé, veľké psy sa na klzkom alebo vratkom stole ľahko zľaknú a môžu spanikáriť alebo sa pokúsiť zoskočiť... Nebezpečné pre psa aj pre strihača! Tento stôl je vybavený stolovou doskou z nehrdzavejúcej ocele, ktorá má hrubú protiúnavovú podložku (hrúbka 13 mm) s pamäťovou penou pre pohodlie, vďaka čomu môže váš pes stáť pohodlne a sebaisto. Vrchnú časť podložky, ktorá je protišmyková, tvorí vrstva gumy, ktorá je dostatočne hrubá na to, aby ju psy nepoškriabali. Vďaka okraju z nehrdzavejúcej ocele okolo stola zostane podložka pekne na svojom mieste, no dá sa za okamih vybrať pre ľahké čistenie.

Stolová doska je na jednom konci štvorcová, ale na druhom okrúhla, čo uľahčuje strihačom prácu tým, že zlepšuje prístupnosť práce okolo psa.

Táto nová generácia stola má nie jeden, ale dva nadrozmerné, vysokovýkonné ovládacie stĺpiky, ktoré sú na rozdiel od iných stolov navrhnuté a vyrobené s ohľadom na veľké plemená. Ovládací stĺpik na okrúhlom konci stola sa otáča o 180°, zatiaľ čo druhý stĺpik je pevný! Keď pripevníte svojho psa na otočný ovládací stĺpik, môžete stĺpik jednoducho posunúť o 90° doľava a doprava. Týmto spôsobom je príspevok vedľa stola namiesto pred vami. Môžete pracovať oveľa jednoduchšie, pretože stĺpik neprekáža ani medzi vami a psom. Oba ovládacie stĺpiky majú nastaviteľný krúžok na úpravu slučky.

Pohodlná a dlhá páka umožňuje zaistiť a výškovo nastaviť ovládacie stĺpiky (až do 115 cm). Zbohom hraniu s malými gombíkmi. Pomocou tejto silnej páky môžete ľahko nastaviť výšku ovládacieho stĺpika stola!

Použitie tohto praktického stola vám môže ušetriť drahocenný čas a námahu. 4 robustné kolieska umožňujú jednoduché a rýchle premiestňovanie stola pri čistení. Táto funkcia vám tiež umožňuje prevážať veľkých psov do vane a z vane, aby ste ušetrili zdvíhanie a urobili z toho jednoduchší a uvoľnenejší zážitok pre psa aj strihača! Kolesá sa jednoducho nasadzujú alebo skladajú jednoduchým stlačením nožnej tyče (brzdy).

Už nemusíte behať okolo stola, aby ste upravili jeho výšku. Aby ste ušetrili čas a uľahčili život, sú tu dva nožné spínače, jeden na každej strane stola!

Jumbo stôl je jasne navrhnutý pre veľké psy, ale je rovnako vhodný aj pre menšie plemená, pretože výšku možno nastaviť od 54 cm až do 107,5 cm.

 

Všetko je v detailoch

Tento stôl obsahuje 3 dostupné univerzálne napájacie zásuvky pre strojčeky alebo iné elektrické predmety a 2 USB zásuvky. Do zásuviek je možné pripojiť elektrické zariadenia do 2500 Watt (strojčeky, telefóny, brúsky na nechty, sušičky).
Rozmery stola: D 134,5 cm a Š 65 cm
Najnižšia úroveň: 54 cm
Najvyššia úroveň: 107,5 cm
zdvih z najnižšej do najvyššej polohy: cca. 53 sek
Rozmery ovládacích stĺpikov: 130 x 63 cm
Dĺžka ramena ovládacieho stĺpika: 60 cm
Hrúbka: 3 cm
Maximálna nosnosť: 150 kg
Hmotnosť stola: 90 kg
Napätie: 110-240V
Frekvencia: 50Hz

Cena za dopravu podľa aktuláneho cenníka prepravnej spoločnosti.

Dodanie podľa dostupnosti u dodávateľa.

Viac info: 0908 988 136

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie