+421 908 988 136

info@profikozmetika.sk

Extra savý uterák DRY MATE

  • Výrobca:: SHOW TECH
  • Kód produktu: 33STP026
  • Dostupnosť: Skladom
  • 9,90€

  • Bez DPH: 8,25€

Extrémne savý uterák

Srsť psa ľahko pojme veľa vody. Preto je dôležité použiť savý uterák, ktorý vám pomôže srsť rýchlo vysušiť. Show Tech+ Dry Mate bude odteraz vaším najlepším priateľom!


Vždy spoľahlivý

Bežné uteráky sú za chvíľu mokré. Tento profesionálny uterák pre psa je ideálna voľba. Je jedinečný vďaka svojej výnimočnej schopnosti okamžite a bez zanechania mokrého miesta na vašej pracovnej ploche absorbovať vodu. Dry Mate absorbuje oveľa viac vlhkosti ako obyčajný uterák - až 8-násobok svojej vlastnej hmotnosti! Nasáva vodu zo srsti psa a dá sa veľmi ľahko vyžmýkať.

Skvelé na Dry Mate je, že ho môžete používať roky. Je vyrobený z ekologického a odolného materiálu, ktorý je pevný, ale zároveň mäkký a umožňuje správne vysušiť vášho psa bez toho, aby v srsti zanechal nadýchané zvyšky.

Tento uterák pre psa je ideálny pre profesionálne použitie. Odteraz už ako groomer nemáte veľkú kopu uterákov, ktoré by ste na konci pracovného dňa mohli vložiť do práčky. Stačí ponoriť Dry Mate do vedra s dezinfekčným prostriedkom a po umytí každého psa vysušiť. Ušetríte bielizeň, čas a energiu!

Je to veľmi užitočné aj doma. V lete ho využijete na schladenie vášho štvornohého kamaráta. Jednoducho podržte Dry Mate pod studenou vodou a potom ho položte na chrbát vášho psa. Nakoniec je to ideálne riešenie aj vtedy, keď chcete rýchlo a jednoducho osušiť svojho miláčika po prechádzke v daždi alebo kúpaní, alebo ak niečo rozlejete a chcete rýchlo vysušiť mokré miesto. Odteraz zostanú váš dom, auto a pracovisko suché a čisté.


Všetko je v detailoch

Extrémne savý uterák pre psa nevyhnutný na sušenie srsti každého psa
Uterák a špongia v jednom
S originálnym K-Designom, ktorý vytvorila Kitty Dekeersgieter
Ideálne pre profesionálne použitie v kozmetických salónoch, ale aj doma
Rozmery:± 66 x 43 cm
Materiál: PVA
Návod na pranie: prať v práčke (max. 60 °C), nepoužívať aviváž ani sušiť v sušičke
Farba: šedá
Balené po kuse
 
Použite pokyny
 
Pred prvým použitím Dry Mate dobre opláchnite alebo umyte. Uistite sa, že počas používania zostáva mierne vlhký. Keď je Dry Mate v suchom stave, neodporúčame ho skladať alebo ťahať. Uistite sa, že ho pred použitím dostatočne namočíte a zmäkčíte. Môžete to urobiť jednoducho tak, že ho pred použitím ponoríte do vody. Po použití odporúčame nasledovné:

Na súkromné ​​použitie: Dry Mate po použití opláchnite čistou vodou (a dezinfekčným prostriedkom) a nechajte uschnúť na ďalšie použitie.
Pre časté profesionálne použitie: Po každom použití ponorte Dry Mate do vedra s vodou a dezinfekčným prostriedkom a nechajte ho tam, kým ho nebudete potrebovať pre ďalšieho psa.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie