+421 908 988 136

info@profikozmetika.sk

Kozmetika profesionálov pre psov a mačky

Produkty profesionálnej kvality sú určené prevažne pre salóny, chovateľov a vystavovateľov psov a mačiek. Prípravky svetových značiek poskytujú luxusnú starostlivosť pre vaše psy a mačky. Náš predajný stánok s kompletným sortimentom nájdete na každej výstave psov na Slovensku aj v Čechách.

Profi náradie a prípravky do salónov

Vyrábame trimovacie stoly - s kolieskami aj bez koliesok, elektrické stoly, trimovacie, veterinárne, nerezové, šibenice jednostranné, dvojstranné, stojany na misky. Ďalej dovážame profesionálne fény, vane, šibenice do salónov ale aj pre domácu potrebu.

POZRITE SI NAŠE AKCIE

Fény pre psov
Kozmetika pre psov
Kozmetika biogroom
Strihacie strojčeky
Profesionálna kozmetika pre psov, mačky

NOVINKA: Profi značky ANIDS a OSTER

Dostali sme výhradné zastúpenie pre Slovensko Americkej profesionálnej značky ANIDS a OSTER (profesionálne strojčeky (clipper) do salónov, a veterinárnych kliník, hlavice do stojčekov ANDIS, OSTER (pasujú do strojčekov ANDIS, OSTER, KIM LAUBE, VAHL, OPTIMUM, MOSER) v zaujímavých bezkonkurenčných cenách. Taktiež dovážame nožnice do salónov, veterinárnych kliník Nemeckej značky MARS - solingen ( nožnice s mikrozubom). Sme výhradnými predajcemi pre SR kozmetiky značiek: BIO GROOM, Summer Winds, Lady Bel.

viac