+421 908 988 136

info@profikozmetika.sk

Kefa Frank´s Universal stredná

  • Výrobca:: SHOW TECH
  • Kód produktu: 25FRA003
  • Dostupnosť: Skladom
  • 9,90€

  • Bez DPH: 8,25€

Tieto kefy sú skutočnou klasikou. Vďaka svojmu pútavému obalu a autentickému nemeckému dizajnu sú už mnoho rokov obľúbeným produktom. Frank's Universal Standard Medium Slicker je mierne zahnutá a je možné ju použiť pre každé plemeno psov, ktoré nie sú krátkosrsté. Vďaka jemnejším a pružnejším hrotom je tento slick najvhodnejší na každodennú a pravidelnú údržbu dlhej srsti, ktorá nevykazuje veľa zaplstení. Ak máte šteniatko alebo staršieho psa s citlivou pokožkou, je to tiež perfektné.

 

Použite pokyny
Denná a pravidelná údržba srsti pre malé až stredne veľké plemená s dlhou, mäkkou a jemnou srsťou.

Pre väčšie plemená alebo väčšie plochy na čistenie odporúčame Frank's Universal Grande de Luxe Large Slicker Soft. (25FRA005).

Jemne češte a ťahajte kefu smerom k rukoväti (nekrútte zápästím). Nechajte hroty kĺzať cez srsť a v prípade potreby opakujte. Češte bez vyvíjania tlaku na pokožku.

Aby ste dosiahli čo najlepší výsledok, odporúčame vám srsť česať po vrstvách od pokožky až po končeky, počnúc od spodnej časti tela vášho štvornohého priateľa až po vrchnú časť. Toto sa obzvlášť odporúča, ak má váš psík ťažkú ​​dlhú, dvojitú alebo kučeravú srsť. U psov s kratšou srsťou môžete tiež česať proti srsti.

Dlhá srsť - Jemne vyčešte ľahkým, dlhým ťahom a češte ich až ku končekom srsti, aby ste sa vyhli statickému poškodeniu a zlomeniu. Pre najlepší výsledok srsťčešte po vrstvách. Začnite od spodnej časti tak, že kabát vodorovne rozdelíte a voľnou rukou pridržíte neopracovanú časť. Pracujte metodicky smerom hore a zápästie držte vystreté, aby ste zabránili kontaktu s pokožkou psa.

Kudrnatá srsť- češte v smere rastu srsti a potom proti nemu ľahkými, dlhými ťahmi.

Drôtená srsť - češte v smere rastu srsti, potom proti nemu, ak je to potrebné, odstráňte plste a odumretú srsť. Ak je srsť zmatnená, použite túto hladkú kefu v kombinácii s Show Tech Mat Buster Dematting Comb.

Češte bez vyvíjania tlaku na pokožku. Aby sa zabránilo plsteniu a zamotaniu, mala by sa srsť psa pravidelne kúpať, ošetrovať kondicionérom a pravidelne česať.

 

Ďalšie špecifikácie produktu

Šírka: 10,5 cm

Výška: 16,2 cm

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie